Mariah Carey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szityike

2018. február 6.

Fiss és édes.
Ezzel a két szóval tudnám leginkább jellemezni. Én nagyon szeretem és egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem.
Nőies- fiatalos- energikus illat. Egyáltalán nem nehéz és nincs fűszeres- fás jellege, amit nagyon szeretek benne!
Hosszan tartó az illata, amit sajnos nem minden parfümnél mondhatok el. Ez egyáltalán nem volt csalódás, mivel a reggel kifújt illatot még este is érzem magamon, akár a ruhán, akár a bőrömön.
Egyszóval mindenkinek ajánlom, aki a friss- édes- fiatalos illatokat kedveli! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Fiss és édes.

Nisa

2016. május 7.

Borzalmasan szintetikus illat,valami édeskés-citrusos lötty.Nagyon emlékeztet egy 15-20 évvel ezelőtti türkizkék Fa deo illatára(az is orrfacsaró volt). Tizenkettő egy tucat,abszolút feledhető,egyedül a cukkancs üvegcse miatt értékelem 2 csillagra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Elkofen

2016. április 26.

Rossz a véleményem erről a termékről, pedig nem vagyok a celeb illatok ellensége. Kedvelem Katy Perry ,Béyonce, Banderas illatait és elviselem
Christina Aguilera és Shakira parfümjeit is. Attól, hogy nekem nem tetszik, még másnak kedves illat lehet. Az üvege pl. kifejezetten bájos.

Ez nem cukor vagy nyalóka. Viszont sejtelmem sincs, hogy akkor mi más. Egy csini apró üvegben lévő lötty, amely beazonosíthatatlan számomra, de borzasztóan kellemetlen. Ritkán szoktam magamról parfümöt lemosni, de ezt nem bírtam elviselni. Olyan édes, émelyítő fura szaga van, pedig én alapjában az édes és gyümölcsös-virágos illatok rajongója vagyok.
Az üvegcséje tetszetős, kis cuki kékbe átfutó rózsaszín cucc az elmaradhatatlan pillangóval. (De komolyabb hölgyeknek ez inkább már a giccs kategória.)
Az üvegéről még annyit, hogy a második, vagy harmadik fújás után lepattant a fém fúvóka a tetejéről. Így használhatatlanná vált és végleg bebizonyosodott számomra, hogy ez egy förtelmes gagyi termék. Borzalom, mi mindent el lehet napjainkban parfümnek adni. Egyébként fél áron (azt hiszem 1500 Ft-ért) a Rossmannban vettem. Persze bontatlan csomagolású volt, amit nem lehetett kipróbálni. Az üvege viszont cuki volt úgy hogy, gondoltam nem lehet olyan borzalmas illat. De számomra az. Villámsebességgel a kukában landolt és sajnáltam, hogy egy forintot is kiadtam érte. Ezek után nem vennék többé Mariah parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

kicsirita

2016. február 13.

Ez a pillangós kedves a szívemnek.
Cserével jutott hozzám egy 15 ml-es üvegcse.
Finom édeskés illat málnával.
Egynek elmegy, megfelelő hangulat kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Ez a pillangós kedves a szívemnek.
Cserével jutott hozzám egy 15 ml-es üvegcse.
Finom édeskés illat málnával.
Egynek elmegy, megfelelő hangulat kell hozzá.

redheadvrouw

2016. január 20.

Ajándékba kaptam, és először örültem is, mivel nyáron nagyon bírom az uborkás-ózonos illatokat. Ezt viselve azonban a sárgadinnye és a málna dominál rajtam, amit magamon nem szeretek. Ha valaki szereti a friss, gyümis és kifejezetten sárgadinnyés illatokat, annak jó választás lehet, feltettem az eladó termékeim közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Pampilla

2015. november 24.

2015.július 17.: Nagyon bőrközeli illat,és amit különösen szeretek benne,az két összetevő: a sárgadinnye és az uborka. Tökéletes nyári illat,kánikulában a legjobb hűtőben tartani,mert a reggeli frissítő zuhany után ha magamra fújom,csodásan hűsít és felpezsdít az illatával.
2015.november 24.: Azt kell mondjam hűvösebb időben is jól működik és még tartósnak is mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

DeNoirChristine

2015. november 6.

Betiltanám az ilyen borzalmak gyártását... Gyalázat mind az illat,mind az üveg. Irok petíciót,rohadjakmegmegteszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Schatzi

2015. augusztus 13.

Szülinapomra kaptam ajándékba. Imádom az illatát, folyton szagolgatom, nagyon addiktív :D Sose gondoltam volna, hogy pont egy Mariah Carey parfüm lesz az "igazi" :D Tartós, nyárias kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Charlena08

2015. április 24.

Márc. 30: Mától akciós a Rossmann-ban, 15 ml-es változatban 1500,-ért (3 másik Lollipop-kollekciós társával együtt). Az üvege már 1 csoda, és az illat is, amit rejt. Sajnos teszter nincs belőle, látatlanul hoztam el, de nem bántam meg!

Érzetre egy nőies, elsősorban virágos, enyhén gyümölcsös illat mix, icipicit citrusos, édeskés felhanggal a végén.. Nagyon-nagyon kellemes, álló nap nézegetném és szagolgatnám. :) SZERELEM 1. szippantásra. Kár, hogy nagyobb kiszerelésben nem kapható. Szinte sosem használok el 1 parfümöt teljesen, ez lenne a kivétel...

Update (ápr. 24):
Hogy én őt azóta is mennyire szeretem! Azóta rendszeresen használom, és érik egy 100 ml-es beszerzése is... Imádnivalóan piros gumicukros először (nem túl édes!), aztán jönnek a virágos, majd frissítő jegyek elő belőle! A bőrön is nagyon kellemesen viselkedik, pont annyira tartós, amennyire kell, tavaszra, de akár nyárra is... Számomra egy komplex, nagyon kecses, légies és mégis nőies illat.
Azóta visszaárazták 3 ezerre, viszont több helyen már teszter is van belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

Update (ápr. 24):
Azóta visszaárazták 3 ezerre, viszont több helyen már teszter is van belőle..