Mariah Carey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann

Fő illatai: szicíliai bergamott, tengeri szél akkord, Bellini akkord (fejillat), tahiti tiare, gyöngyvirág, rózsaszín peónia (szívillat), fehér fa, szantálfa, fehér pézsma (alapillat)

Lgina

2017. február 14.

990Ft-ért vettem a Rossmannban. Nem volt teszter, de gondoltam, ennyiért elnézegetem az üveget, ha mégsem tetszik az illat.
Bár ilyen olcsó parfümöm még sosem volt, meglepetésemre nem is rossz! Kellemes, édeskés-gyümölcsös, és volt már kevésbé tartós parfümöm is. Nem egy mestermű.. Teljes áron pláne, de nem is katasztrófa, sőt!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

szalamander

2015. december 3.

Nagyon kellemes, jóval tartósabb, mint a Lollipop-kollekció, és tényleg elég nagy a hatósugara. Meg vagyok fázva, mégis érzem magamon.
Édeskés, de ízléses illat, számomra valamiért télies, de annyira megszerettem, hogy tavasszal sem fogom lerakni.
Update: rajtam vérnarancs-szerű illata van, talán ezért érzem télinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 3.

Update: rajtam vérnarancs-szerű illata van, talán ezért érzem télinek.

Charlena08

2015. április 2.

A Luscious Pink újragondolása, ebből kifolyólag szinte teljesen hasonló ez az illat is (az összetevők elég sokban eltérnek, a végeredmény mégis előbbi ikertestvére lehetne). :). Talán hordhatóbb verzióban, mert a L. P. iszonyatosan intenzív virágillatú parfüm. Azért az Ultrának sincs szégyellnivalója, tartós és erős ez is, csak egy picivel "szelídebb" talán. Nekem még így is bőven elég 2 fújás belőle. Intenzitása miatt inkább esti / alkalmi parfümnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.