Marina de Bourbon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Virágos- zöld

Illatösszetétel: Írisz, Liliom, Mandarin, Vanília, Őszibarack, Fehér pézsma, Kardamom

Timi8

2018. november 1.

Azon kevés friss illtok egyike ami nem zavar, nem idegesìt.
Mancera Wild Fruit-ra hasonlìt minél többször illatolom, annál inkább. Nagyon kellemes, de néha tùl friss, valamikor pedig már-már maszkulin, ettől függetlenül is tetszetős. Bùjtatottan (enyhén szùròs), dauer-vizes fodrászat-illatot vélek benne felfedezni postosan ugyanùgy mint a fent emlìtett M-ban. Ezzel együtt továbbra is azt gondolom, jò kis illat! Ahogy szárad le egyre inkább csilingelővé válik, szépen lágyul az élesség.
Igazi zsenge-virágos, hersegően friss, üde valòdi "tavaszillat", ami nyárra sem tùlzò. Nem a stìlusom de volt, hogy rá vágytam idén nyáron. (Lacim is fùjta 😉) ...lehetne picit tartòsabb, kb.2-3 òrát bìrt a bőrömön, bár ez nem mérvadò mert nyáron jobban párologtatunk ill. azòta miòta hűvös van, nem pròbáltam.
Update: pròbáltam hűvösebben is, és valòjában a nap folyamán többször is meg-meglibbent az illata körülöttem (hajra, ruhára is puffantottam belőle, ott estig simán kitartott, a bőrömről azért hamarabb tovaszáll). Finom, dìcsérik rajtam de mégsem érzem magaménak. Valahogy a gurmand illatok azok amikkel elememben érzem magam, lubickolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Azon kevés friss illtok egyike ami nem zavar, nem idegesìt.