Mario Badescu

Ár:   €36   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   29 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosarany, Módosítva: 2019. október 1.

Ár:   €36
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"A hidratáló szérum harmatos ragyogást kölcsönöz a bőrének. A ceramidok, a ginkgo és a ginzeng együttesen élénkítik a bőrt, és selymes simavá teszik azt, így az olajmentes gélszérum valódi mindenoldalú szerepet játszik, amely kulcsszerepet játszik minden szépségápolásban. Használja önmagában a könnyű, lágyító hidratáló ápolással vagy a kedvenc hidratáló hatásával."

Pirosarany

2020. július 31.

Nagyon szeretem a Mario badesco termékeket, hydratálót, és a C vitamin szérumokat. Most már 2-éve.A c vitaminból csak 2cseppet napi!! Tényleg csodákra képes ez a termék csak ajánlani tudom mindenkinek. A pattanásos bőrt remekül helyre hozza. A termék családból még amit használni szoktam a Anti Acne Serum és a Buffering Lotion! 29ml.Kedvenc márkám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak