Marionnaud

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 23.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

Lapos, körvonalas ecset, mely a folyékony textúrájú alapozók egyenletes eloszlatásában segít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Pikk

2020. június 26.

Nagyon jó kis ecset, nekem igazan nagyot a Physicians Formula BB krémjével alkotott, ahol ég és föld volt az ecsettel vagy anélkül felvitel közötti különbség. Folyékony alapozókkal is szépen dolgozik (ELDW, DW Nude, Armani LS, Clinique Even better...), és korrektor szem alatti eldolgozására is nagyon alkalmas a kialakításának köszönhetően. Sajnos az alapozóktól hamar kőkemény lesz és elég problémás kimosni, de az is lehet, hogy csak nem jól csinálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

senskin

2017. július 15.

Vékony, finomszálú ecset. Nekem Estée Lauderhez használva nagyon jól működik. Kellemesen és kiválóan fel lehet vele vinni az alapozó, viszont nem igazán lehet a Double Weart kimosni. Szóval, még keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.