Marionnaud

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. március 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

Ecset természetes sörtékkel, mely alkalmazható szemhéjpúder felvitelére és eldolgozására az egész szemhéjon. Ideális por állagú szemhéjpúderekhez.

katalinmester13

2019. április 25.

A kép sajnos nem adja vissza, mennyire szép ez az ecset. A nyél alsó része csillogó grafitszürke, a felső fényes aranyos, zöldes, barnás színű. Nem tudom meghatározni pontosan. Az ecset feje viszonylag tömött. Tényleg nagyon szépen bánik a szemhéjpúderemmel. Egyetlen bibije van, hogy egy kicsit szúrós. Ez az egyetlen természetes sörtéjű szemhéjecsetem van. Lehet, hogy ezek nem annyira puhák, mint a szintetikusak? De az eredmény kárpótol. Lehet, körülnézek még a testvérkéi között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.