Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek

galliba87

2014. augusztus 10.

Tegnap vettem meg. Nem így néz ki a valóságban, hanem egymás alá nyílnak ki a szintek. A szemfestékek nagyon jók, erősek, átütőek, olyan wow érzést keltenek, de köztük pár halvány is. A rúzsok közül mind bejön, kivéve a vörös, azzal nagyon 80 éves néni hatást keltek, de lehet, hogy azért is, mert vékony a szám.:) A pirosítók közül mindet tudom használni, nem ütnek el egyáltalán, sőt a nem piros pirosítókkal bronzosítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.