Marionnaud

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Matt rúzsa élénk színekkel.

10 árnyalatban kapható

Marionnaud csomag
Ár: 1200Ft/csomag , Eladó: Edina1313
Állapot: bontatlan, leírás szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

karaibrahimgil

2019. június 29.

Narancsos árnyalatban van meg. Szépen pigmentált, matt szín, amelyet nagyon egyszerű használni, kb. mint egy vastag ajakceruzát. Nem különösebben tartós, de nekem eddig Jeffree Star folyékony rúzson kívül semmi nem bírt ki két óránál többet az ajkaimon. Az ára a Marionnaud saját márkás termékeihez hasonlóan kedvező, és a csomagolás egyszerű dizájnját leszámítva van annyira jó, mint egy Chanel rúzs. Szóval parfümériás szinten relatíve keveset ígér, de azt teljesíti, én pedig értékelem ezt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.