Marionnaud

Ár:   370 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. június 24.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szépítő eszközök

Kozmetikai vattakorong - kétoldalú

wildrose

2019. április 24.

Puha, elég vastag, pont megfelelően nedvszívó vattakorong. Nagyon jó minőségű, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

bernikrém

2018. január 11.

Ahogyan előttem is írják, nagyon jó minőségű a termék,100% pamut, nem szöszöl.
Nagyon szeretem arctisztításhoz is nagyon jó valamint körömlakk eltávolításhoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Ahogyan előttem is írják, nagyon jó minőségű a termék,100% pamut, nem szöszöl.

kneva

2016. december 26.

Mindig veszek belőle egy csomaggal, amikor úgy szól az akció, h "két termék vásárlása esetén". Nagyon szeretem, jó minőség, nem válik szét, nem szöszölődik, nem dörzsöli vagy súrolja az arcomat. Kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Mundow

2016. március 21.

Nagyon szeretem. Öröm vele az arctisztítás. Nem szöszölődik, nem szívja túlzottan magába a krémet/tonikot és kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

senskin

2015. január 1.

Mintha változott volna valamelyest a csomagolása. Eddig ez a legjobb korong, nem jön szét és határozottan szedi le a sminket, jól tapad rá a tej, vagy a tonik. Egyik legjobb, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

galagonyanya

2014. július 4.

Valóban nem drágább, mint egy átlag drogériás vattakorong, nekem nem vált szét a két oldal, nagyon szerettem, amikor használtam. (Mostanában viszont a nagyobb, ovális típusút használom, mert abból egy is elég egy alkalommal.) Mit ragozzam, jó és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

szeliger

2014. március 15.

2014.03.15.
Szerintem a legkedvezőbb ár/érték arányú vattakorong azok közül, amik nálunk is kaphatók. Az utóbbi időben csak ezt használtam, érdemes akkor beszerezni, amikor a parfüméria 20% kedvezménynapot tart, így a 70 db korong ára 300 Ft. Ráadásul a mostani csomagokban a korábban tapasztalt szétválással nem találkoztam , úgy tűnik, hogy javítottak a minőségen, ezért én is javítok a csillagokon.
2013.06.13.
Elég jó vattakorong, egyik oldalán sűrű, másik oldalán ritkább bordázattal. 100 % pamut (a magyar nyelvű leíráson sajnos félrefordították, 100 % gyapjú áll a csomagoláson). Pont jó a vastagsága, az ennél vastagabbakat azért nem szeretem, mert a világ összes lemosó tonikját magukba szívják, az ennél vékonyabbak meg egyszerűen használhatatlanok. Nem szakad, nem bolyhosodik. A korongok szélén kis nyomat van, ami a két különböző oldalt összefogja, sajnos ez némelyik korongnál szétválik, ezért nem kaphat maximalis csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 15.

2014.03.15.
2013.06.13.