Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek

Katie

2016. március 15.

Legjobb barátnőmnek van ilyenje, ő nem nagyon használja, de én szoktam vele néha sminkelni. Nem egészen ugyanilyen formájú a doboz, de a színek szinte teljesen ugyanezek. Nem valami tartós, viszont jól pigmentált, a színválaszték nagyon jó, és szemhéjalappal egész jól kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

szerka

2015. április 15.

Csodás, csábitó szinek. Tartóssága egy nagy nulla. Kopik.
A gyönyörű színek miatt 2.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 15.

Csodás, csábitó szinek. Tartóssága egy nagy nulla. Kopik.
A gyönyörű színek miatt 2.

N.A.

2013. december 16.

A kedvenc (és nem az egyetlen) nagy sminkpalettám. Intenzív, jól pigmentált színek, kifejezetten tartós. Nagy előnye, hogy egyszerre lehet hozzáférni mind a három réteghez és van benne tükör is.

A színárnyalatok nagyon változatosak, a selyemfényű diszkréttől a pigmentált matton keresztül a fényes erősig minden van benne a szemhéjpúderekből, a pirosítók olyanok, hogy mind rózsaszínes, mind sárgás, mind világosabb, mind sötétebb tónusú bőrhöz illeszkedő sminkeket lehet vele készíteni és a rúzsok is nagyon változatosak: a paletta bal oldala a rózsaszín és lila árnyalatait variálja, mattabb, csillogó és vizes-fényes változatokban, míg a jobb oldali a narancsos, barnás és vöröses színeknél variálja ugyanezt.

A fentiek miatt fotózásokhoz és hétköznapi sminkekhez is egyaránt jól használható.

Nagyon könnyű, ahhoz képest, hogy mennyi festék van benne, nincs benne fölösleges doboz rész, vagy súly. Egyszerűen használható és kompakt, igazán megéri azoknak akik vagy gyakran sminkelnek másokat, vagy többen, különböző karakterű hölgyek használnak közösen sminket. :)

Az én példányomon egy 4990 Ft-os árcédula szerepel, sőt én kuponnal vettem idén március-április környékén, de most látom, hogy a honlapon már 6900 Ft lett (http://www.marionnaud.hu/products/nagy-sminkszett).

((Összehasonlítás: Változatosabb, mint a Douglas paletta, ami bár közel ennyibe kerül, sokkal kisebb, és sokkal intenzívebb és tartósabb, mint az Yves Rocher - amit nálunk nem lehet kapni, de én még tavaly rendeltem Ausztriában http://www.yves-rocher.at/control/neuheiten/make-up/make-up-palette/?cmSrc=Category )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

bogcsy

2013. január 5.

Imádom a színek gyönyörűen csillognak nem kopnak le, a púder nem irritálja a bőröm szóval csodás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Zizüs

2013. január 4.

Nekem nagyon tetszik! Nem profi sminkesnek való, de az én alkalmi használatomhoz teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.