Marionnaud

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: albertinablogg2, Módosítva: 2023. december 10.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló éjszakai arcápoló, mely segít a ráncok megelőzésében.

angyalka1225

2023. december 10.

Épp kifogytam a legjobban működő éjszakai krémemből, mikor beütött a "sosincs nyugta a rosaceámnak teljesen, de most aztán pláne", ezért kotorni kezdtem a mintáim között, és ráakadtam erre. A szagát nem tudnám megszokni. Nekem az jut róla eszembe, hogy SLS. Tudjátok, van az a kellemetlen, mű szag, ami minden gagyibb samponban, tusfürdőben ott van. (Pl. ezért van nekem kevés YR-termékem, amit szeretek -pedig az nem is gagyi, legalábbis az árát nézve) Viszont kellemesen puhítja a bőröm, ez tetszik. Hamar becuppantja, talán így fűtésszezonra valami testesebbet jobb lenne, még ha azért nem is akarok zsírosbödönt a képemre reggelre. :) Nem is csap ki -nálam ez lassan 5 csillagot ér..😅De a ránctalanító hatásról 3 nap alapján sajnos nem tudok nyilatkozni, így nem húzom le, csak a szaga miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 10.