Marionnaud

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Ecsetek

Ár: 1000 , Eladó: nassbetyar
Állapot: Új, Helyszín: Szombathely, fizetés: banki előre utalást követően posta/ foxpost

Erina

2016. október 18.

Szép, kényelmes, tökéletes, könnyű vele dolgozni, tisztítása is egyszerű, nem hullik a szőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

LittleBaby

2016. január 14.

Általában a fekete szemhéjpúderemet viszem fel vele, a szempillatőhöz. Teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Kitty1220

2016. január 3.

Szemöldök rajzoláshoz használom. Annak 100%-ban megfelel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Szemöldök rajzoláshoz használom. Annak 100%-ban megfelel!