Marius Fabre

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. október 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tradicionális olíva szappan, ami 100%-ban természetes összetevőkből áll. Ez a szappan Marseille-ből származik, biológiailag 100%-ban lebomlik, ezért nagyon környezetbarát, így ezt a szappant használva az ember aktív résztvevő lesz a környezet védelmében. Tartósítószereket, szintetikus összetevőket és illatanyagokat, valamint színezékeket nem tartalmaz, így nem károsítja a bőr természetes védő savköpenyét. A bevésett felirat minden szappan kockán garantálja a származást és a minőséget!

kismazzs

2016. április 26.

Nagyon szeretem ezt a szappant, nagyon sokáig elég, az ára is remek. A Manna oliva szappanját cseréltem le erre. Testre használom, nem szárítja a bőrömet, testápolózni sem muszáj utána. Az ekcémámat sem bántja, szóval szintén egy remek termék érzékeny bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Alice83

2012. december 20.

Régebben kaptam belőle egy kis mintapéldányt, kedves volt az eladótól nagyon, akkor nagyon örültem neki..sokáig elég volt az biztos, de a hatásával nem voltam tökéletesen elégedett, picit húzódott utána a bőröm..azzal próbáltam kompenzálni a szappan szárító hatását h langyos vagy mondhatni testmeleg vízzel tusoltam és úgy már jó volt..nem vettem végül meg, mert nem találtam benne meg a nagyŐt, ami a szappanokat illeti..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

talapka13

2011. október 31.

Én nagyon megszerettem ezt a szappant. Annyira hidratálja a bőröm, hogy fürdés után nekem testápolóra sincs szükségem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 31.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate