Mary Kay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. március 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Bella Belara több mint egy illat - ez egy csodálatos érzés. A túláradó virágos gyümölcsös illat hódítja azonnal. Az érzékek először kezelik, hogy egy kellemes egyvelege barack és piros nektarin. A középpontjában ennek a női parfümnek,a  harmat borított rózsaszirom és marokkói jázmin bontakozik ki, miközben megmarad a kellemes keveréke a krémes szőke erdőknek és hűvös mohának.

Sundiboszi

2017. április 18.

Végtelenül könnyed egyszerű finom illat, tavaszra ideális 20 év alatt... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Végtelenül könnyed egyszerű finom illat, tavaszra ideális 20 év alatt... ;)

miomio

2013. március 18.

Ajándékba kaptam az USA-ból. Kellemes nyári illat, de nincs meg benne nekem az a hűha érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.