Mary Kay

Ár:   19 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2024. január 29.

Ár:   19 490 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Egyedülálló alapozó tökéletesen elrejti a hiányosságokat és sima arcszínt biztosít. Az IntelliMatch ™ intelligens technológia lehetővé teszi, hogy pontosan kiválassza azt a színt, amely megfelel a bőr tónusának. Tökéletes formulája biztosítja a bőr rugalmasságát és hibátlanul megőrzi a sminket egész nap, miközben teljesen súlytalan marad. Könnyű matt felületű.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zdoreebaba

2024. április 2.

Beige árnyalat van meg. Szépen oszlatható és jól simul, alkalmazkodik a bőr felületéhez. Nem hagy maszatos, maszkhatást. Könnyű, kényelmes, matt viseletet biztosít egész nap. Mivel ez az árnyalat picit rózsás-barnás az én bőrömhöz egy világosabb alapozóval összekeverve szoktam megalkotni az egyedi bőrszínemet. Alá szoktam hidratálót és fényvédőt használni. Jól viselkedik más termékekkel közösen használva. Meglehetősen gyorsan fogy, az árát emiatt sokallom egy kicsit. Egyébként szerethető darab. Mindennapos sminkeléshez ideális. Illatmentes, érzekeny bőrre is alkalmazható. Jól adagolható a kis tubusos flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.