Massimo Dutti

Ár:   £50   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2020. február 20.

Ár:   £50
Lelőhely:   online, márkaboltok

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: írisz, szantálfa, vetiver

Ár: 5 ml - 2000 Ft, 10 ml - 4000 Ft , Eladó: mialia
Állapot: 5ml / 10ml frissen fújva, Helyszín: Eger, fizetés: személyesen vagy posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Timicat

2021. június 15.

Abszolút nyári favorit illatom. Ár értek arányban verhetetlen, már többször újra vettem. Számomra tartós de mivel 100 ml így kifujok belőle egy kis parfum tartoba és viszem mindenhova. Általában egyszer újra fújom a nap alatt de ruhan egész nap és másnap is érezhető.Olyan termeszetes nőies puderes illat, de nem tolakodóan édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Piscinke

2021. január 18.

Gyönyörű fás-púderes-lágy, tiszta finomság. Elképesztő sóvárgást és függőséget tud kelteni az ember lányában :) Ezer csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

kvin

2020. május 26.

Prada d'Iris Infusion helyett kerestem alternatívát, mert az eredeti kiadást megszüntették és már fogyóban van a kicsikém. Ez számomra elég nehéz vállalkozás, mert a Prada eme remekművén kívül általában az írisznek a nem kedvelt oldalával találkoztam, rajtam nem működtek szépen, pedig alapvetően az illatjegyet magát nagyon szeretem. Így tőle sem vártam túl sokat, - főleg, miután megtudtam, hogy elvileg az orrisroot (íriszgyökér) mellett tonka is van benne - féltem, hogy egysíkú, szúrósan tömény, túl édes lesz a végeredmény. Szerencsére kellemesen csalódtam.
Kérem szépen, ez egy meglepően jól eltalált, szirom puhaságú íriszes-púderes illat!
Nincs benne semmi súlyos, ódon "nyanyaság" vagy fojtó, nehéz édesség! Ez az írisz másik oldala.
Maga a báj és kellem, tisztaság és ártatlanság, egy valódi "bézs-rózsaszín" kis felhőcske.
Olyan, mintha a Prada d'Iris és d'Amande szerelemgyereke lenne.
Még a Bvlgari Splendida Iris-éhez tudnám hasonlítani, ugyanaz a finom púderesség, csak zöld jegyek nélkül. Mondjuk a vetiver talán ezt hivatott pótolni, igenis kell bele, mert szerintem valahogy ettől nem válik unalmassá, bár önállóan nagyon nehéz észrevenni, de tökéletesen kiegészíti a többi jegyet.
Akinek a Teint de Neige vagy L'erbolario Irise sok, fullasztó púderesség, az bátran próbálja ki.
Összességében - bár kissé lineáris, de másnap is érződő, főleg ruhán - friss, babás púder illat született.
Nem lehet nem szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Olyan, mintha a Prada d'Iris és d'Amande szerelemgyereke lenne.
Nem lehet nem szeretni.