Master Nails

Ár:   1560 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. július 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tapadásközvetítő anyag, zseléhez és porcelánhoz egyaránt használható.

Kétoldalú ragasztóként működik. Teljesen savmentes.

Kiszerelés: 15 ml

Ad-Namah

2019. október 4.

Kremmanias utána nézés után választottam ezt, a Nabának is van bond lakkja, de az itteni vélemények miatt ezt vettem meg. Tökéletesen működik, és az eredmény (első alkalommal csináltam) tökéletes lett vele. Nem bántam meg, hogy moyra savas és savmentes primer helyett ezt vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

goldgirl

2017. augusztus 14.

Végre én is megírhatom a véleményemet. Már a második etapot csináltam meg vele, így már merek véleményt formálni. Eddig már sok mindent kipróbáltam (hardener, selyemszál, zselé...stb) és mindig ugyanaz volt a tapasztalat: pár nap után elkezdett lepattogni, felválni a géllakk, főleg a két mutatóujjamnál volt ez probléma, de általában 1-másfél héten belül sorban kopott az összes körmöm, nagyon csúnya volt, nem tudtam kihasználni a géllakozás előnyeit, viszont megcsinálni több óra hossza volt mindig.
Ezzel a kis "krémmel" megtaláltam a megoldást, amit azóta élvezek, valóban kétoldalú ragasztóként funkcionál. Végre sikerült elérnem, hogy csak a lenövés miatt kelljen újracsinálnom a körmeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

kriszta214

2016. május 13.

Azonnali kedvenc lett, bizonyos típusú gél lakkokkal szenvedtem, hogy matricaszerűen lejön, pedig mindent úgy csináltam, mint a másik márkánál. Amint ezt a terméket elkezdtem használni alá, rögtön megszűnt ez a probléma, és a fenti tulajdonsága miatt nem kedvelt gél lakkot is szívesen viselem.
Én is köszönöm a tapasztalatok megosztását, elsősorban PAncsinak, nála olvastam róla először.

Még annyit kérdeznék azoktól, akik régóta használják, hogy nem okoz problémát (pl. köröm károsítása), hogyha nail prep után közvetlenül a körmömön alkalmazom?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.

Vivivi

2016. március 24.

Már évek óta szenvedtem a saját körmöm műkörömtől történő szétválásától, kicsiszoltam, lakkoztam, egyik sem vált be igazán.
Olyan szuper ez az anyag, hogy végre nem válik el a saját körmöm a műkörömtől, ezáltal nem levegősödik le oldalt, nem kell újra építenem több körmömet, nem gombásodik alá.
Enélkül nem lehet műkörmöt feltenni.
Ráadásképpen pedig a saját körmöm alul szép fehér marad, ha kúpos csiszolóval, akár gép nélkül is, csak kézzel finoman kitisztítom egy picit, eddig mindig lakkoznom kellett, hogy tartósabb legyen, most szuper.
Arra figyelni kell, hogy a saját köröm hátul egy picit rövidebb legyen, mint a műköröm maga, ez által elkerülhető az esetleges szétválás, ezt gépi csiszolással, reszeléssel lehet megoldani, tehát egy picit beljebb legyen a saját köröm.

Így alkalmazom, bár egy kicsit túlzásba viszem, mert annyit bajlódtam már a köröm elválással:
Master Nails 3in1 fertőtlenít, gombátlanít, szárít, tapadást elősegít (szoktam 2-3-szor átkenni) - régóta használom
Master Nails BOND szuper erős tapadást biztosít (bőrre ne kerüljön), UV lámpázom, nem köt meg, csak bemelegedve jobban beszívódik a porózusokba, így a kötés is jobb lehet (2 szer kenem fel) - újonnan használom
Master Nails GEL POLIS, fedő és alapozó átlátszó géllakk, folyósabb, szintén jobb a terülése - újonnan használom
Ez egy jó alap, lehet rá építeni vagy géllakkozni, amit akarsz.

Nem győzőm dicsérni: ez a cucc valami csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 24.

Enélkül nem lehet műkörmöt feltenni.

Ez egy jó alap, lehet rá építeni vagy géllakkozni, amit akarsz.

Nem győzőm dicsérni: ez a cucc valami csoda.

PAncsi79

2014. július 7.

Örülök, hogy Neked is bevált drága Bandita, de ne nekem légy érte hálás, én csak leírtam :)
Viszont ha már itt van, én is véleményezem, mert tényleg szuper cucc ez!
Régen évekig volt műkörmöm, azonban egyszercsak előbukkant a kreatív énem, untam, hogy hetekig ugyanolyan a manikűröm, én lakkozni, díszíteni akartam, ezért lenövesztettem. A saját körmömön viszont sajnos semmilyen minőségű körömlakk nem tartós, ezért kitaláltam, hogy készítek egy alapot átlátszó géllakkból, amin majd szépen fennmarad a körömlakk.
Én DJKaty ajánlására rendeltem meg ezt, ő ajánlotta, hogy bevált neki.
Ahogy Bandita is írja lent, az előkészítés után kb fél percet köttetem a lámpában ezt a kis csodát, majd jöhet rá a színtelen géllakk.
Bár nem vagyok tanult műkörmös, büszkén mondhatom, hogy a géllakkom még soha nem levegősödött fel a körmeimen (holott anno a műköröm gyakran megtette, ha más nem is, az íráshoz használt középső ujjamon szinte mindig fellevegősödött picit a műköröm).
Ezzel viszont tökéletesen fennmarad a géllakk a körmeimen a következő felvitelig.
Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

Viszont ha már itt van, én is véleményezem, mert tényleg szuper cucc ez!
Én DJKaty ajánlására rendeltem meg ezt, ő ajánlotta, hogy bevált neki.
Szuper termék!

bandita

2014. július 6.

Kicsivel több, mint három hete viselem azt a natúr (színtelen) géllakk-manikűrt, amit ennek a terméknek a segítségével készítettem.
A MN 3in1 primer és a MN Base&Top közé kentem azért, mert tökéletes tapadású extra tartós áttetsző gélmanikűrt szerettem volna, olyat, aminek a felületére változatosan, gyakran lakkozhatok normál lakkokkal, úgy, hogy mindeközben ne kelljen aggódnom a felválás, pattogzás kellemetlenségeivel.

A termék valóban kétoldalú ragasztóként működik, és bár a Master Nails honlapján nem láttam erre vonatkozó utalást, én a felkent réteget fél percre bedugtam a lámpa alá, PAncsi ajánlását követve.
Első alkalommal még szerencsétlenkedtem vele picikét, mert a köröméleket nem zártam le megfelelően, de a második kör eredményével már maximálisan elégedett vagyok

Végre egy géllakk-technika, amit nem kell sem leoldanom, sem csutkára lereszelnem, hanem a megfelelő natúr szín kiválasztása mellett addig hordhatom, ameddig fel nem újítom a felületet.

A Technikáért szerintem PAncsinak örökké hálás leszek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 6.

A Technikáért szerintem PAncsinak örökké hálás leszek! :)

Illatanyagok: Ethyl Acetate