Master Nails

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: picicsibi, Módosítva: 2013. szeptember 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tükörfényű gyorsszárító fedőlakk. Színkiemelő hatású. Védőréteget képez a lakk felületén.

erika81

2018. augusztus 2.

Nekem bevált.
Alap, 2 réteg szín, körömerősítő után 5. rétegként kerül a körmeimre, így 1-1,5 hétig simán kibírja újralakkozás nélkül.
Remélem idővel nem lesz nyúlós az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nekem bevált.
Remélem idővel nem lesz nyúlós az állaga.

picicsibi

2014. január 17.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a lakkal kapcsolatban. Az első tapasztalataim nem voltak túl jók,ezért hosszú ideig nem is használtam, tegnap viszont ismét a kezembe akadt. Tényleg szép tükörfényes lesz és gyorsan megszárad ezzel nincs is probléma, viszont az első néhány használatkor azt tapasztaltam, hogy miután felkenem, onnantól kezdve hamar elválik a lakk a körmömtől. Most megpróbáltam nagyon vékony rétegben felkenni, eddig minden rendben van! Viszont ha vékonyan kenem csíkos marad néhol...Azt hiszem erre rá kell érezni, hogy mennyi a helyes mennyiség amit fel szabad vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.