Mastic Spa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcpakolás kombinált / zsíros és pattanásos bőrre

Vérzéscsillapító összetevőkben gazdag. A mastic antibakteriális és gombátlanító tulajdonságai, valamint a manuka és a teafa olaj védelmet nyújt a bőrirritációval szemben, csökkentik a bőr zsírosságát. A méz bőrtápláló hatású, matt hatást biztosít, simává, üdévé teszi az arcot. A zöld agyag vasoxidban gazdag, elősegítik a sejtek megfelelő működését, míg a muskátli megnyugtatja a bőrt. Használat után a bőrhibák, pattanások minimalizálódnak és a bőr megtisztul.

Kiszerelés: 50 ml