Mastic Spa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gyors hatású ránctalanító szemránc szérum, mely a szem alatti sötét karikákat is csökkenti. A Phytodermina kivonat növényi alkotóelemeivel azonnali emelő (lifting) hatással bír az alkalmazott területen, amely csökkenti a szem alatti puffadtságot, mialatt feszesebbé teszi a bőrt. A koffein-lecitin szintén a szem alatti sötét karikák eltüntetésére szolgál. A mastic olaj, kamilla és a méz védi és nyugtatja az érzékeny szem körüli területeket.

Kiszerelés: 30 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

karina

2012. június 22.

20 évesen nem mondanám hogy ránctalanítani használom, viszont annak ellenére hogy nem az, nekem ez az egyik kedvenc hidratálóm, nagyon kellemes az állaga (nekem az illata is tetszik, de megosztó lehet), szépen kisimít és hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.