Mastic Spa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Arctisztító folyadék (tonik) normál/száraz bőrre

A mastic és az oliva olaj tonizálja, védi és felfrissíti a bőrt. A mastic olaj biztosítja a szükséges antibakteriális védelmet, míg az organikus kamilla és zöld tea bőrnyugtató hatású.

Kiszerelés: 200 ml

despoina

2015. szeptember 10.

Ezt használtam évekkel ezelőtt. Nagyon kellemes masticha illata van, irtó jól tisztítja az arcot és óriási kiszerelés. Ami tetszik benne hogy üvegből van és nem műanyag a doboza ( nem szerettem a műanyag csomagolóanyagot). Az ara magas és nagyon kevés helyen kaphato.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.