Matrix

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, Módosítva: 2020. október 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• meghosszabbítja a hajszín élettartamát
  • erősíti a hajszálakat
  • intenzíven hidratál
  • visszaadja a haj természetes, egészséges megjelenését

floracska6

2020. október 3.

Nagyon szeretem a Matrix termékeket mert eddigi tapasztalataim alapján ár/érték arányban nagyon jók, szalon minőséget garantálnak megfizethető áron. Ennél a pakolásnál azonban nem éreztem ezt, nem tapasztaltam, hogy jobban ápolna mint egy sima DM-ben kapható pakolás és kiszerelés is elég picike (normál esetben 200 ml-ben veszem a pakolásokat). Az illata miatt kap három csillagot de nem fogom újrarendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.