Maui Moisture

Ár:   €9   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Boots   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arianna, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   €9
Lelőhely:   Müller, Boots
Kategória:   Samponok

Göndör fürtöket szelídítő kókuszolajos sampon, ami hidratálja, simítja és kiegyenesíti a hajat.

Vegán, GMO- és szulfátmentes.

nyuszo

2019. július 15.

A vaníliás változatnál nekem ez gyengébb mindenképpen!
Az illata alig érezhető és nem különösebben jó (enyhe papayát érzek, ami mosás után már nem is érezhető).
Jól habzik, és kétszeri samponozással szerintem jól tisztít.
Nem rossz, de összességében nekem a vaníliás toronymagasan veri....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

A vaníliás változatnál nekem ez gyengébb mindenképpen!
Jól habzik, és kétszeri samponozással szerintem jól tisztít.
Nem rossz, de összességében nekem a vaníliás toronymagasan veri....

blckrainbow

2018. november 11.

A Müllerben vettem, ax OGX samponok mellett találtam és nem bírtam ellenállni neki, annyira finom az illata és kimondottan göndör hajra van, így hát a kosaramban landolt az azonos márkájú curl milk-kel. Nem mondom, olcsónak nem olcsó, de úgy vagyok vele, hogy amíg meg nem találom az igazit, bizony keresgélni kell :) Szóval - az illata mennyei, átlagos az állaga, mennyiségre kicsit többet kell használni belőle mivel szulfátmentes és emiatt nem habzik annyira, de vízzel higítom, így nem kell belőle sokkal több. A hajam használat után tapintásra puha és sima, a szokásosnál nem fényesebb, az illata nem marad meg sokáig, mondjuk nem zavar mert bele is szédülnék a kókuszillatba, ha egész nap körbelengene :) A curl milk-et szoktam törölközőszáraz hajra felvinni és difúzorral szárítani, ennek az illata megmarad több ideig, a tincsek tartják a formájukat és gyönyörűen fénylenek, hidratáltak és nagyon nehéz nem a hajamba túrni folyamatosan. 4 csillag, mert teljesen rendben van, nem adok 5-öt, mert nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.