Mäurer & Wirtz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: aldehidek, rózsa

Szívjegyek: jázmin, liliom

Alapjegyek: pézsma, púderes jegyek

kvin

2020. február 8.

Ha röviden akarnám jellemezni: Púderes rózsa.
Aki szereti ezeket a jegyeket, az eleve nem lőhet mellé, de ennél többet tud.
Klasszikus vintage: nemes, virágos, szerény, nem túlbonyolított, mégis "jelen van". Finom és játékos.
A plakátja is akár egy festmény és tökéletesen sugallja azt, amire számíthatunk: két hölgy éppen egy levelet olvas, laza kontyba rendezett frizurával, csipkés-tüllös, omlós nagyszoknyás ruhában, az egyik mellett szalagos szalmakalap, a másik ölében hatalmas, rendezett rózsacsokor. Mintha egy Jane Austen regényből léptek volna ki... Lehet, hogy a fiatalabb házassági ajánlatot kapott vagy csak egy meghívót egy előkelő estélyre. Elrepít egy másik világba.
Ez a bizonyos bécsi virágcsokor, nyíló virágok illata a Schönbrunni kastély kertjében, ahol Sissy is sétált. Olyan, akár egy régimódi opera, nosztalgikus és egyszerűen szép! Szól Strausstól a "Bécsi vér" és a szerelmeddel keringőzöl a bálteremben. Érzékeny és romantikus.
Az üvege mellett sem mehetünk el szó nélkül, gyönyörűen megmunkált, a tejfehér szín és a feliratok is igazi vintage hangulatot árasztanak.
Romantikusoknak kötelező darab.
Én az vagyok és a púderességét szeretem is, a rózsát viszont nem - ez utóbbi rajtam nagyon élesen ki szokott jönni, és nem igazán vagyok rózsapárti - ezért megállnék valahol félúton a csillagozásban, de különlegességét, tartósságát és csodaszép üvegét is figyelembe véve felfelé kerekítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Ha röviden akarnám jellemezni: Púderes rózsa.
Aki szereti ezeket a jegyeket, az eleve nem lőhet mellé, de ennél többet tud.
Romantikusoknak kötelező darab.