Mavex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   10 x 5 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Alfa- és béta hidroxi savas peeling, melynek alapját gyümölcsök és növények képezik; különösképpen indikált érett, fáradt, idősödő bőrre. Kivételesen hatékonyan hámlaszt, keratolitikus és biostimuláló tulajdonsággal.
Különleges egyensúlyban lévő 7 sav keveréke: mandulasav, glikolsav, citromsav, tejsav, szalicilsav, almasav és borkősav alkotja.
A fibroblasztokat a kollagén és az elasztin termelésére készteti, támogatja a sejtmegújulást. Megszabadítja a bőrt a keratindugóktól, a pórusokat a faggyútól, ezzel előkészíti a bőrt a kezelés következő fázisaiban felvitt hatóanyagok befogadására.
Ganoderma kivonatban gazdag, harcol a bőröregedéssel szemben, stimulálja a sejtmegújulást. Az eredmény azonnal látható: a bőr ragyogóbb, hidratáltabb, tömörebb és revitalizált.