Mavex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az aktív szén arckezelő csomag abszolút világújdonság a professzionális bőrápolásban. Kivételes módon méregtelenít, kifejezetten a toxinokkal telt, szürke, megvastagodott és dehidratált bőrt kezeli, melynek új energiára van szüksége.
A növényi aktív szén erős abszorbeáló és méregtelenítő tulajdonságának köszönhetően ez a kivételes maszk mélyen megtisztítja a bőrt a káros anyagoktól, hatékonyan eltávolítja a toxinokat, a környezeti szmogot és szennyező elemeket. Fekete szőlő héjából, almából és búzacsírából kivont speciális keverék  stimulálja a kollagéntermelést és a sejtmegújulást, gyengéden hámlaszt, hidratál és táplál. A (kis- és nagymolekolájú) hialuronsav fokozza a hidratáltságot, és feszessé teszi a bőrt. A svájci havasi gyopár kivonata megelőzi a kollagén és elasztin rostok bomlását, és harcol a szabad gyökök képződése ellen. C-vitamin véd a napsugarak fototoxikus hatása ellen. A szmektit harcol a bőr bontó folyamataival szemben, közben a Ratania megszünteti az epidermisz stresszes állapotát, hatékonyan regenerál. Ez a kezelés tökéletesen előkészíti a bőrt valamennyi öregedésgátló kezelési kúrára.

Kardosalfi

2018. február 13.

Az egyik legjobb maszk,amit valaha használtam!Ragyogóvá,élettelivé teszi a bőrt,egészséges színt kölcsönöz neki.Hűvös,bizsergő érzést kelt a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

juditkaa70

2017. május 7.

A kozmetikában ahova járok ott vettem igénybe a La perla nera méregtelenítő arckezelést. Kicsit kételkedtem az arckezelés hatásában,és nem igazán vártam csodát sem.. Kellemes csalódás ért, Kiváló a fakó, fáradt és a stresszes bőrre. Kötelező kipróbálni! 9 990 Ft az arckezelés és kb 50 percet vesz igénybe a kozmetikában. A méregtelenítő arckezelés után tényleg nagyon puha volt az arcbőröm Mindenképpen ajánlom,hogy próbáljátok ki,nem fogtok csalódni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 7.