Mavex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Szuperaktív lemosó, magas méz, zöldagyag és növényi aktív széntartalommal. Gyengéd, bársonyos textúrájával hatékonyan szabadítja meg a bőrt a szennyeződéstől és a káros anyagoktól, puhává és selymessé varázsolja. Mélyen tisztít a toxinoktól, a szmogtól, a szennyeződésektől, köszönhetően a növényi aktív szén kivételes adszorpciós és méregtelenítő tulajdonságának. A zöldagyag ultra tiszta és természetes; értékes ásványokat tartalmaz nagy mennyiségben, melyek kivételes mérték- ben töltik fel a bőrt és egyensúlyozzák a faggyútermelést. Méz tartalma nyugtat és hidratál. Aktív biológiai tisztító anyagok komplexe, mely alaposan, ám kivételes kíméletességgel tisztítja meg a bőrt a szennyezőanyagoktól és marad- ványoktól. A szupertisztító hatékonyan tisztít, nem károsítja az arc bőrét. Érzéki ápolást és fantasztikusan jó közérzetet ad.

Kardosalfi

2018. február 13.

Minden bőrtípusra kiváló.Alapos nagytakarítás a bőrnek!Ragyogóvá,élettelivé változtatja a sápadt arcszínt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

juditkaa70

2017. május 7.

Alaposan tisztítja az arcbőrt a szennyeződésektől,az arc megtisztítása után,kellemes komfortérzet tapasztalható,nincs szárító hatása. Jótékony hatással van az akár pattanásos,aknés bőrre is. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 7.