Mavex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Az értékes sókristályból két kanállal és forró vízzel készített lábfürdő csodásan relaxáló és frissítő érzetet hoz a lábfejeknek. Cickafark, lucfenyő csíra, boróka, völgycsillag és citromfű száraz kivonatának keveréke. A legtisztább természetben vett fürdő, erős drenázs hatással, mely csökkenti a duzzanat és a fájdalom mértékét, stimulálja a keringést és azonnali jó érzetet, nyugalmat ad. A sókristályos fürdő valódi intenzív jó közérzetet ad, visszahozza a nyugalmat, megszabadít a stressztől és a toxinoktól. Csodás lábfürdő, mely a lábaknak és a lábfejeknek új könnyedséget és erőt kölcsönöz.