Mavex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szépítő eszközök

Rugalmas, használatra kész, eldobható, egyszer használatos tekercs, mely értékes hatóanyagokkal átitatva inten- zíven harcol a cellulit és a vízvisszatar-
tás ellen. Sokkhatással garantálja a zsírlerakódások ter- mészetes csök- kentését, a narancsbőr vékonyodását. Különösen javasolt a szövetek közötti víz-visszatartás esetén. Crio Drain Bio Complex® komplexet tartalmaz, mely kriotermikus hatású speciális növényi hatóanyag komplex ciklodextrinbe zárva. A hatóanyagokat fokozatosan szabadítja fel, extrém erősséggel dolgozza meg a szöveteket és vezeti el ezáltal a folyadékot még a mélyebb rétegekből is, visszaadva a könnyed lábak érzését. Erőteljes zsírbontó, reaktiválja a bőr mikrokeringését, köszönhetően a kiegyensúlyozott hatóanyag komplexnek, melynek összetevői között szerepel a Fucus alga, a jódozott só, a növényi kollagén és a ko ein, ciklodextrinbe ágyazva, koncentrált Uttwiler Spätlauber őssej- tekkel együtt. A tekercselés gépi meg- oldásokkal pl. nyomásterápia, infravö- rös fény, elektrostimulátor kombinálva még erőteljesebb drenázs és zsírbon- tó hatást biztosít, tovább erősítve a fogyást.