Mavex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 x 3 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   10 x 3 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Valóságos öregedésgátló elixír, mely ultratiszta hialuronsavból készül. Duplán feszesítő hatást fejt ki: azonnal láthatóan feltölti és kisimítja a mimikai ráncokat, stimulálja a kollagén szintézisét, a bőrt feszesen, hidratáltan, ragyogóan tartja.
Ganoderma kivonatban gazdag, harcol a bőröregedéssel szemben, stimulálja a sejtmegújulást.
Ruscus, Centella asiatica, vadgesztenye, körömvirág, édesgyökér kivonatok kifejezetten hatékony kombinációja véd és segíti az érzékeny és a rozáceás bőrtípusokat.
Az eredmény azonnal látható: a bőrt az értékes természetes összetevők táplálják, és a bőr új ragyogásra, finom selymes puhaságra tesz szert.