Mavex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Innovatív, hidratáló maszk, barna alga alginát tartalommal.  Tökéletes okkluzív bevonatot képez, hidratál, és a hatóanyagokat mélyen a bőrbe juttatja. A barna alga a rugalmasság elvesztését kompenzálja, stimulálja az új kollagén szintézisét. Mélyen tisztít, kivezeti a felesleges vizet, a bőrnek látható rugalmasságot és tonizálást nyújt. Az értékes ásványok (cink, kálcium, réz, vas) magas koncentrációja regenerál és revitalizál, megerősíti a bőr szerkezetét, visszaadja tónusát, megelőzi a ráncok kialakulását. A Ganoderma harcol a bőr idősödése ellen, és stimulálja a sejtmegújulást. Minden bőrtípusra megfelelő, különösen az érett bőrre, mely azonnal ragyogóbbá válik.