Max Factor

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boni04, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Magas precizitású mechanilus szemceruza, beépített hegyezővel.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

Black 20 - ezt már nem gyártják, de legyen nyoma, hogy mennyire praktikusan lett megtervezve: a kupakján lehetett hegyezni. A minősége pedig kiváló, lerobbanthatatlan! Már csak egy kérdésem maradt: miért is kellett kivonni???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

boni04

2016. szeptember 15.

35 KHAKI színben van meg, nagyon szép, enyhén csillámos árnyalat. Diszkrét sminket lehet vele készíteni, natúr vagy szürkés alappal szoktam használni. Az én szemem zöld színű, ezt úgy vettem észre tök jól kiemeli.
Állagra elég puha, így könnyű felvinni, viszont a beépített faragót sűrűn használhatjuk emiatt (egyébként szerintem egész jól működik)
Rajtam tartós, kibírja az egész napot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Rajtam tartós, kibírja az egész napot.