Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Müller, DM

Kétfázisú, színes szempillaspirál: a hosszabbító részre kell felkenni a színezett részt.

nikolett

2016. február 6.

Ez a kedvencem. Nem sokat hasznaltam, mar nagyon reg megvan, nagy pillanatokra/esemenyekre tartogattam. Semmivel nem ertem el eddig olyan hatast, mint ezzel. Az arany szinu reszet csak parazor hasznaltam, nekem ez tul extravagans :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

xxEDITxx

2015. június 5.

1-2 hétig, amíg volt benne jó volt, a keféje sztem is ugyanaz,mint a Masterpiece-é. Tehát ugyanaz a véleményem, szépen dúsít, de nekem nem igazán hosszabbít. (rövid, dús pilláim vannak). A mennyisége tehát keservesen kevés. Én igazából a rózsaszín festék miatt vettem meg a pink-mániás korszakomban, de pont ez nem jött be benne.. Ha keveset használtam nem látszott, ha sokat kentem fel, akk meg összecsomósodott..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Hoogie

2014. február 1.

Baromi jó, korábban, mikor használtam, mindig mindenki megkérdezte, hogy csak nem műszempillám van, hogy ilyen hosszúak és szépen íveltek? :) Csak egy baj van vele: kevés volt belőle! A rózsaszín pedig kicsit csomósította a pilláim, de szépen csillogott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

noisette

2013. június 10.

Én szerettem, bár a színes részt soha nem használtam. Mikor kivonták a forgalomból, a Rossmannban 800 ft-ért dobták a leértékelt polcra, én pedig megvettem az összeset, mert már ismertem. A keféje szerintem ugyanaz, mint a Masterpiece Maxnak, vagyis nagyon jó, a festék mennyisége nem túl sok, de így természetesen nem bántam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

jane79

2013. március 31.

Nekem a lilás árnyalatú van meg. Anno egy újsághoz csomagolva kaptam. Egyébként sokat használtam, igaz a színezős részét egyáltalán nem. Nekem bejött, elhasználtam, bár nem tudom, hogy magamtól megvettem-e volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Frutta27

2013. március 8.

Nekem a MoonlightBlack volt meg. A fekete hosszabító rész a szívem csücske volt, imádtam, dús, hosszú, szétválasztott, göndör pillákat eredményezett :)
De a színező részt sosem tudtam megfelelően használni, egy idő után le is mondtam róla :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

tanita

2012. október 16.

A metál lila színű volt, a többi MF spirálhoz képest nagyon gyenge.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

A metál lila színű volt, a többi MF spirálhoz képest nagyon gyenge.

Jillian

2012. augusztus 19.

Nem kell tőle csodákat várni, vagyis extra dús és hosszú pillákat (ezek max. hétköznapokon jók, ugyanis a szemet egyáltalán nem irritálják).
Arra viszont tökéletes, hogyha buliba mész, akkor a ruháddal harmonizáló színnel a felső szempilláid végét színesítsd, és ezzel nagyon kellemes, aranyos, vidám összhatást kelts. (az alsót inkább ne, mert az kissé gyerekes lenne :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

szisz5

2012. augusztus 15.

Rózsaszínben van nekem is. Nem túl sokat használtam, mert a fekete rész alig dúsít, hosszabbít, a rózsaszín meg alig látszik, ugyanakkor összképileg -mivel elég világos- egy jellegtelen kinézetet kölcsönöz a szempillának, mintha ki sem lenne festve. + büdös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

radioaktiva

2011. november 4.

Karácsonyra kaptam, aranyszínűt. Nem szerettem. A fekete hamar lepergett, az arany meg nem is látszott. Ha az arany alá már márkájú szempillaspirált tettem, úgy még mutatott valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.