Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Hosszabbítja, definiálja és nagyítja a pillákat a tökéletesen szétválasztott, fenséges szempillakoronáért. Speciálisan kialakított applikátorát úgy tervezték, hogy még a legkisebb szálakat is elérje. A kefe volument ad a töveknél, a csúcsával pedig könnyedén szétválaszthatók, hangsúlyozhatók a szempillák.

kisbobitas

2021. január 12.

Az én szempilláimat csak beszínezte, meg néhol össze is csomósította. 2 használat után be is fejeztem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

povi

2020. október 29.

Nekem nagyon nem lett jó választás. Össze-vissza állnak tőle a pilláim, középen összeragad és a spirál egy adott részén nincs is sörte. Amikor lemosom leginkább csomókban, a szempillámmal együtt jön le a festék, de legalább nem kenődik el és nem potyog le napközben.
Az edzéseket nagyjából kibírja, tehát vízállóság szempontjából rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Az edzéseket nagyjából kibírja, tehát vízállóság szempontjából rendben van.

roszy

2019. október 4.

A különleges keféjével gyönyörűen fel lehet vinni a a festéket, de ehhez ügyesség és gyakorlottság szükséges. Ettől eltekintve szépen kiemeli a pillákat. Jól tapad, ugyanakkor este könnyen el tudom távolítani. A nehézkes kefe használat miatt a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

mujerconfused

2019. február 16.

Én sajnos nem tudok megbékélni ezzel a spirálformával. A vízálló változatot vettem meg - abban egyébként jól teljesít de egy kínszenvedés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

hanna

2018. április 6.

A különleges keféjével gyönyörű pillákat lehet varázsolni. Sajnos a szemeim nagyon érzékenyek és könnyezősek, lemászkál a festék a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

xszemyx

2018. március 23.

Első próba után azt tudom mondani, hogy egy korrekt hétköznapi spirál.
Jól felviszi a fura kefe hosszabb része a festéket, majd az a kis gümő a másik oldalán szépen kifésüli.
Biztos, hogy látszik a szép végeredmény, mert kolléganőm megdicsérte a pilláimat, pedig nekem sose szokták, mert annyira kevés és kicsi van. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Első próba után azt tudom mondani, hogy egy korrekt hétköznapi spirál.