Max Factor

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szálakból.

NovakneViki

2016. szeptember 27.

A Max Factor Academy legutóbbi workshop-ján kaptam ajándékba. A teljesen fekete külsejével levette a lábamról, szépen felveszi és le is adja a púdert, és a mérete miatt kiváló pirosításhoz, bronzosításhoz is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Vki001

2016. június 7.

Ezt az ecsetet a Max Factor Academy Roadshow-ján kaptam ajándékba, és teljesen beleszerettem. Nagyon puha, és tömött, szépen el lehet dolgozni a segítségével a púdert. Imádom! 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

wishes

2013. december 10.

Tudomásom szerint itthon sajnos nem lehet kapni, én a márka jóvoltából jutottam hozzá. Elvileg a Creme Puffhoz tartozik, év viszont bronzosításra használom, nem púderezésre :) Jó nagy a feje és tömött is, a bronzosítót olyan szép egyenletesen tudom vele rétegezgetni az arcomon, hogy mióta megvan, csak ezzel bronzosítok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.