Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Müller, DM

Hosszú és ívelt pillák a tövektől a végekig. Fehérjékkel és E-vitaminnal gazdagítotott formula, mely nem csomósodik.

Geva74

2019. július 8.

Nagy reményeket füztem a termékhez, de nagyon csípte a szememet, allergiás lettem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

ZsokaN

2019. június 12.

A festék minősége jó, de csak korlátozott ideig, estére már a szemem alatt van az egész, semmi értelme ennek a formának. Kicsit sem esik kézre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

SzSofi

2019. június 4.

Hát... nem vagyok maradéktalanul megelégedve vele. Nálam nap végére lepereg, panda szemeket csinál. Mással nincs gondom, a keféje jó én ezt a méretet szeretem, kellemes illata van. Néhány hete használom, de még mindig nagyon sok festéket vesz fel. Glomour napokon vettem fél áron, teljes áron nekem biztos nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.