Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Müller, DM

Hosszú és ívelt pillák a tövektől a végekig. Fehérjékkel és E-vitaminnal gazdagítotott formula, mely nem csomósodik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Agnes91P

2020. szeptember 9.

Azért vettem, mert miután két szeretett szempillaspirálomat is kivonták a forgalomból, muszáj volt keresnem valami újat. Ezzel mellényúltam, valami brutál rossz. Pislogok és kenődik a szemem alá, a szemhéjamra, mindenhová. Itt nem lehetséges, hogy gyorsan kifestem a szemem és indulok is, mert várni kell a száradásra, addig pedig bőszen törölgetni az elmázolódásokat. Gyakorlatilag ha teljesen szárazra törlöm a keféjét papír zsepivel, akkor vállalható valamennyire, de úgy meg nagyon pazarlós. Talán ha beszáradna egy kicsit, jobb lenne, de nem bírtam kivárni, vettem inkább mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

blondie0310

2020. május 22.

Összeragasztja a pillákat, sok festéket vesz fel, nehéz lemosni és nem csinál hosszú pillákat, pedig nekem egyébként sem rövidek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

reikaa

2019. november 3.

Sokkal többet vártam ettől a spiráltól. Szerencsére Glamour napokon szereztem be féláron, így most nem verem a fejem a falba amiért lecseréltem a jól bevált kis Essence spiráljaimat. Persze ha már teljes áron történt volna a vétel biztos idegállapotban lennék és csak 1 csillagot adnék rá :D . Na de komolyra fordítva a szót, a festék színe szép pigmentált és jól fed de túl sok festéket vesz fel a kefe és nagyon csumpi, összeragadt pillákat csinál. Felvitel után átmegyek rajta egy régebbi spirálom keféjével, így már vállalhatóbb eredményt kapok és így el fogom tudni használni. Tartóssága csupán pár óra, utána javítani kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Geva74

2019. július 8.

Nagy reményeket füztem a termékhez, de nagyon csípte a szememet, allergiás lettem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

ZsokaN

2019. június 12.

A festék minősége jó, de csak korlátozott ideig, estére már a szemem alatt van az egész, semmi értelme ennek a formának. Kicsit sem esik kézre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

SzSofi

2019. június 4.

Hát... nem vagyok maradéktalanul megelégedve vele. Nálam nap végére lepereg, panda szemeket csinál. Mással nincs gondom, a keféje jó én ezt a méretet szeretem, kellemes illata van. Néhány hete használom, de még mindig nagyon sok festéket vesz fel. Glomour napokon vettem fél áron, teljes áron nekem biztos nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.