Mayam

Ár:   684 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egy tömény kozmetikai hatóanyag, mely a bőr számára többszörösen jótékony tulajdonságokkal rendelkezik: nyugtató, hidratáló, tápláló, regeneráló, ráncellenes hatású. Vitaminokat, ásványi anyagokat, poliszaharidokat, fitoszterolokat, szerves savakat tartalmaz. Különböző kozmetikai ápolószerekbe, higiéniai készítményekbe alkalmas.

• tápláló, gazdag vitamin- és nyomelemforrás
  • hidratáló hatása minden típusú arcbőr számára előnyös
  • hegesítő hatású, serkenti a bőr regenerálódását, a bőrsejtek megújulását
  • csillapítja a bőrgyulladásokat, irritációkat
  • serkenti a kollagén termelődést
  • enyhén tisztító és összehúzó hatású
  • feszesítő, ráncmegelőző és öregedésgátló hatású