Mayam

Ár:   1493 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A balzsamosszuhar illóolaj (cistus ladanifer) jótékony tulajdonságai elismertek a kozmetika terén: erőteljes hegesítő, összehúzó hatású, tónusjavító, bőrfeszesítő. Hasznos szolgálatot tesz az érett, rugalmatlan arcbőr és a zsíros arcbőr ápolásában, sebek, pattanáshelyek utókezelésében.

A balzsamosszuhar illóolaj elismert jótékony tulajdonságokkal rendelkezik a kozmetika terén, de a gyógyászati alkalmazásokban is. A kozmetikában ideális a tónushiányos érett bőrre, de a sebek és pattanások utáni helyes hegesedés elősegítésére is. Kitűnő vérzésgátló és hegesítő.

Balzsamos, fás illata nagyon különleges, egyeseknek tetszik, másoknak nem, de a bőrre kifejtett jótékony hatása meghozza  ennek az értékes illóolajnak az elismerést.

Shasta603

2018. július 11.

Én az a fajta vagyok, aki szereti a balzsamosszuhar illatát ...., a gyantás, enyhén virágos aroma nagyon megnyugtatóan hat a lelkemre. :) Argánolajba cseppentve megszünteti az olajos bőrérzetet, és láthatóan, és azonnal feszesíti a bőrt!!!
Döbbenetes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Döbbenetes! :)