Mayam

Ár:   593 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: lumen, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Egyéb

Ez a termék egy nagyon híres hajápoló por, ősrégi ellenszere a hajhullásnak, a korai őszülésnek, serkenti a hajnövekedést, erősíti a hajszálakat. Az arcbőr ápolásában öregedésgátló, fiatalító hatású hatóanyagként alkalmazzák.

Zsokuci5321

2018. november 7.

Hajpakolásba próbáltam már többször, szép selymes lesz tőle a hajam és mintha kevésbé hullana :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

zsofbar77

2018. április 8.

Két módon használtam eddig.

1. Leforráztam, és a kihűlt folyadékot egy hajszeszhez kevertem
2. A megszokott pakolásomhoz kevertem, majd a hajtövekbe masszíroztam. Ennél az alkalmazásnál sokkal kevesebb hajam hullott, és nem sötétített a hajszínemen egyáltalán, aminek nagyon örülök, mert mézszőke hajam van. :) szárításkor a hajam sokkal testesebbnek tűnt. A második módszer lesz a befutó úgy érzem, de még írok a hosszútávú hatâsáról.
Tipp: érdemes a porokat átszitálni használat előtt, mert lehetnek benne nagyobb szemek, én ezt a shikakinál tapsztaltam.

+1. A szempillámra is használtam. Oda aloe verával kevertem ki. Még nem látok hosszútávú hatást, de ápolásnak mindenképp jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Két módon használtam eddig.

1. Leforráztam, és a kihűlt folyadékot egy hajszeszhez kevertem