Mayam

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lágyító, védő hatású, megelőzi a bőr kiszáradását és korai öregedését. Gyorsan beszívódik a bőrbe és selymessé, bársonyossát teszi anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna. Élénkíti a hajszálakat, csillogást kölcsönöz; hasznos a száraz fejbőr, a sérült, töredezett hajszálak számára. Félzsíros érzetet hagy, enyhén komedogén.

• bőrlágyító, hidratáló, regeneráló, védő hatású
  • bársonyosító, nyugtató hatású
  • öregedés-ellenes, szabadgyök-ellenes
  • antioxidáns, enyhén gyulladásgátló
  • megelőzi a bőr kiszáradását
  • tápláló, védő és filmogén hatással van a hajra
  • remekül beszívódik, nem hagy zsíros érzetet

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia