Mayam

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shasta603, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az erőteljesen antioxidáns hatású és jelentős mennyiségű gyulladásgátló és szabadgyökellenes anyagot tartalmazó gránátalma olaj jó választás az öregedésgátló és a ráncok megelőzésére készített kompozíciókba. Serkenti a bőrregenerálódást és növeli a bőr rugalmasságát.

• erőteljes antioxidáns, csökkenti az oxidatív folyamatok káros hatását
  • szabadgyökellenes hatású, felveszi a harcot az UV-sugarak és a környezeti tényező hatásai ellen
  • ráncellenes, meggátolja az idő előtti ráncosodást
  • anti-age hatású, ellensúlyozza az öregedés hatásait és jeleit
  • regeneráló, szerkezetjavító hatású, serkenti a bőrjavító mechanizmusokat
  • bőrlágyító, rugalmasító, serkenti a keratinociták szaporodását (proliferációját)

Kiváló az arcbőr, nyak, dekoltázs és a szemkörnyék ápolására; az érett, ráncos, megöregedett bőrre; az irritált, érzékeny, pirosodó, repedezett vagy szőrtelenített bőr nyugtatására és javítására. Segíti a káros külső tényezők - úgy mint napfény vagy szennyezett környezet - hatásától, enyhe égésektől szenvedő bőr regenerálódását.

Shasta603

2018. október 3.

Éjszakára szoktam használni, a saját készítésű arckrémembe keverve 3-4 cseppet. Kissé nehezebben szívódik fel, de engem ez egyáltalán nem zavar. A bőröm reggelre szép és TÁPLÁLT lesz ... Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 3.

Illatanyagok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.