Mayam

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A mandulaolaj egy finom, tápláló olaj, jó lágyító minden bőrtípusnak, főleg száraz, érzékeny vagy törékeny bőrre ajánlott. Ideális test- és arcmasszázsra. Regeneráló, csillapító hatással rendelkezik. Természetes, organikus (bio) kozmetikum. Ecocert Greenlife tanúsítvánnyal rendelkezik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Audry1

2019. szeptember 7.

Nagyon jól hasznosítható más, saját készítésű krémekbe és ár/érték arányban is az egyik legjobb és nagyon jót is tesz az arcbőrömnek! Mindenképpen újra meg fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Shasta603

2018. július 11.

Nagyon szeretem ezt az édesmandula olajat! Kiemelkedően lágyítja, finomítja a bőrt- de természetesen nedves bőrre kell felvinni ezt is. Én az enyhe, finom, növényi olajos illatát is kedvelem!
A vékony, érzékeny, gyulladásra hajlamos bőröm durva bőrradírozást és hámlasztást nem viseli el. A kedvenc "bőrradírom" ebből az olajból, és szódabikabónából készül (kevés olajjal krémesre keverem a szódabikabónát), majd a nedves bőröm alaposan vigigrmasszírozom a keverékkel .... kíméletesen hámlaszt, finoman csiszol ..... és az eredmény? Sima, táplált, pihe-puha bőr!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil