Mayam

Ár:   998 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A feketekömény magolaj tisztító, allergiaellenes, gombásodásellenes és gyulladásgátló hatású aktív vegyületekben gazdag növényi olaj. A kozmetikában a problémás bőr ápolására, különösen a pattanásos bőrre alkalmazzák. Jótékony revitalizáló és erősítő hatása a fejbőrünk és a hajunk számára is hasznos.

• gátolja a bőrfertőzést
  • tisztító, enyhén fertőtlenítő
  • gyulladságátló
  • serkenti a bőrszövetek regenerálódását
  • serkenti a hegesedést
  • a fertőzések és allergiás reakciók elleni küzdelemben létfontosságú elemeket tartalmaz
  • megerősíti a bőr védelmirendszerét
  • tápláló hatású