Mayam

Ár:   545 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grizus, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A ferulinsav egy növényi forrásokból nyert fenol, az egyik leghatásosabb természetes antioxidáns, semlegesítő hatású a szabadgyökökkel szemben, lassítja a bőr öregedését, fényvédő és hozzájárul a bőr gyógyulásához.

Villango

2017. május 13.

Ettől a márkától van nekem többféle hatóanyagom, éjszakai hidratálókrémjeimet turbózom fel velük.
A bőröm struktúrája soha nem volt ennyire szép, amihez tuti ő is hozzájárul. De persze több mindent kenek magamra a cél érdekében.
Sajnos még mindig elkövetem azt a hibát hogy új, ismeretlen kencéket kenek magamra, ezek persze szintén agyonhájpolt jó minőségű darabok, de a bőröm sokszor pattikkal reagál ezekre, így abba kellene már hagynom a kísérletezgetést.
A pattik után maradt barna foltok sajnos tartósak, ezek az antioxidánsok rájuk is jók, ha nem lennének még alapozóra sem lenne szükségem.
A weboldalon ahonnan rendeltem nagyon részletesen le van írva hogyan kell bekeverni, azt szigorúan kötelező betartani :) de szinte csoda amiket a Mayam-ok tudnak. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Ferulic Acid