Mayam

Ár:   576 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. május 17.

Kategória:   Hajápolók

A Hairbond a felvált kutikulák elleni küzdelemre kialakított termék, a megfelelő megoldás a síma, egészséges kinézetű hajra, annak tartós javítására. A Hairbond kimondottan arra lett tervezve, hogy lezárja a festés, szőkítés, dauerolás, különböző vegyszeres kezelés, intensív fésülés következtében sérült hajszálak kutikuláját. Lezárja a kutikulákat és a szétvált hajvégeket, javítja és megelőzi a hajszálat a mosás, fésülés, mechanikai agresszió okozta sérüléstől.

• ricinul olaj alapú, 100% természetes forrásból származó termék
  • nemionos, nagy molekulasúlyú észter

Alkalmazások, adagolás

• hajbalzsamba, hajkondicionálóba
  • hajkrémekbe, maszkokba
  • leave-in kondicionáló spraybe
  • samponokba, hajszérumokba
  • 0,5-1% sűrűn használt, öblítés nélküli hajkondicionálókba
  • 1-2% leöblítendő, szokott módon használt samponokba, hajkrémekbe, maszkokba és balzsamokba
  • 2-5% alkalmilag vagy vegyi kezelés után használt szérumokba és intenzív kezelésekhez

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szzh01

2016. december 31.

Két alkalommal használtam eddig, de egyelőre szuper a hatása! A korábban vegyileg szőkített, mostanában hennázott, vékony szálú, sérült hajvégeimet nagyon szépen lesimította, az egész hajam gyönyörűen fénylik tőle.
Hajmosás után a törölközőszáraz hajamba úgy használtam, hogy egy adag balzsam (Yves Rocher regeneráló hajbalzsamot használok) mellé tettem a Hairbondból egy keveset. Elvileg 1-2%-ban kellene használni, saccra csináltam, lehetetlen szerintem pontosan kimérni. A termék iszonyú sűrűn folyó, ragacsos állagú zselatin kinézetű szagtalan valami (elég nehezen kezelhető és adagolható), a tenyerembe nyomtam a balzsamot, majd rá a Hairbondot, féltem is, hogy nem tudom majd jól elegyíteni a két anyagot, de végül is sikerült. A hajba (különösen a végekbe) masszíroztam, majd befóliáztam és sapkáztam és 5-10 percet fent hagytam, hajszárítóval kicsit rámelegítettem. Végül kiöblítettem, simán leöblíthető, nem marad semmi a hajban.
Nagyon bevált, szép fényes, egészéges kinézetű és puha lett a hajam, fogom még használni, próbálgatni és beszámolok róla később hosszabb távon is. Egyébként az Elemental webshopjában vettem, ha valakit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 31.

Emolliensek: Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer