Mayam

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alidak, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A hamamelis víz élénkítő, összehúzó és tisztító hatásával kedvező a zsíros vagy vegyes arcbőrre, csillapítja a bőrpírt, a szem alatti karikákat és hasznos illatosító. Serkenti a mikrokeringést,  így jól hasznosítható a vénás, ödémás megbetegedések esetén.

SEmr

2019. április 4.

Alapvetően mindentől pirosodik az arcom. Egy ideje a reggeli rutinom az, hogy ezzel átkenem, utána pár csepp argánolaj a piros részre, és nekem ez sokat javított a helyzeten. Nagyon kellemes az illata és ebben nincs alkohol - más, hasonló termékekhez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Shasta603

2018. július 24.

Én nagyon szeretem ezt a hidrolátumot! :) Kellemes, enyhe növényi illata van ..... és kezdetben arctonikként használtam. A kiszáradásra hajlamos bőrömet bizony hamar feszültté tette. Kis időre félretettem: végül ideálisnak találtam házi dezodor, és borotválkozás utáni arcszesz (férjemnek) készítéséhez. Mindig tartok belőle otthon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

DettiZsu

2016. június 16.

Igazából vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Én felturbózotam egy kis BHA-val, minden este használom. Nem hozta azt az átütő eredményt, amit vártam tőle. Amúgy sem sűrűn jöttek elő pattanások az arcomon, talán az most kevesebb lett, valamint szépen tisztítja a bőröm, de ennyi. Nem érzem, hogy összehúzná a pórusaimat, vagy hogy az enyhe bőrpír, vagy a pici erek, amik látszanak az arcomon legalább kicsit javultak volna. Lehet, hogy nem használom elég rég (kb. 1-1,5 hónap), vagy nekem voltak vele túl nagy elvárásaim, de nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Sindy6

2016. január 29.

Ma végre kipróbálhattam. Nagyon aranyos kis lötyi, érdekes növény illata van :)) Készítek majd belőle arclemosót. Ma pl. egy kis BHA savval elegyítettem és pipettával cseppentettek a fejbőrömre, mert a hajhagymáim fulladoznak a ki nem ürített zsírtól. Emellet a Dobrasil sampont használom + argán olaj, kokusz olaj , ricinus olaj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

csizi

2015. október 22.

A szememet szoktam beborogatni vele, egész jól leviszi a duzzanatokat. Utána viszont azonnal szemkrém kell, mert feszülni kezd a szemkörnyék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

alidak

2015. február 19.

Én tonikként használtam a száraz szeborreás bőrömre. Az egyaránt olcsó és drága kipróbált kozmetikumok sora után ez az egyetlen, ami segített. Nemcsak pattanásokkal, hanem száraz és érzékeny bőrrel is küzdök, de nem bolygatta fel arcom természetes állapotát, sőt segített rajta. Már kevésbé piros, a pattanásokat nem előzi meg, viszont hamar elmúlnak és nem gyulladnak be jobban tőle. Bónuszpont azért, mert rákentem az szőrtelenítés után begyulladt szőrtüszőimre is, és ez a csodaszer jobban hatott, mint a drága szőrtelenítés utáni krémek. Egyetlen rossz pontocskája, hogy nálam hamar elfogy, viszont olcsó, tehát nem gond a gyakori újravétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.