Mayam

Ár:   893 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kaméliaolaj - vagy kínai teaolaj - egy egzótikus szépségolaj, öregedésgátló, védő hatású, jól beszívódik a bőrbe, mely síma és bársonyos lesz tőle. A kaméliaolaj hasonló mértékben jó választás a haj, a kéz és a körmök ápolására is.

• átható, bársonyosító, bőrrevitelkor kellemes
  • tápláló és védő hatású
  • hidratáló, lágyító
  • egyensúlyban tartja a bőr természetes hidratálórendszerét
  • késlelteti a bőr élettani öregedését
  • valamelyest csökkenti az öregségi foltokat, elszíneződéseket
  • megvédi a bőrt az agresszív környezeti hatásoktól
  • táplálja és erősíti a hajat, a körmöket

Shasta603

2018. július 11.

Körülbelül 2 éve fedeztem fel magamnak ezt a jó kis illatmentes olajat. Nagyon szeretem, mindig van belőle otthon. Az esti rutinomba építve használom, virágvízzel nedvesített bőrre viszem fel (felváltva az argánolajjal). Táplál, feszesít, bársonyosít. Autoimmun bőrbetegségem van, számomra nagyon fontos, hogy csak tiszta és természetes dolgokkal tápláljam a bőröm- különösan akkor, amikor éppen aktív szakaszban van a gyulladás. Különösen nagyra értékelem azt is, hogy illatmentes.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek, akinek érzékeny és problémás a bőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Jó szívvel ajánlom mindenkinek, akinek érzékeny és problémás a bőre.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.