Mayam

Ár:   480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. március 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A körömvirág olaj elismert gyulladáscsökkentő és bőrjavító olaj. Hatásos az irritált bőr csillapításában, az érzékeny, rózsás, kóros bőrpírral küszködő, kuperózisos, ekcémás vagy napégette bőr ápolásában. Gyerekek bőrének ápolására is alkalmas.

Gyevocska

2017. április 1.

Munkám során szétszabdalt ujjbegyeimet 1-2 éjszaka alatt összeforrasztotta. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract