Mayam

Ár:   516 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Hajápolók

A hajnövekedést serkentő hatásáért használják, de a hajhullás megelőzésére vagy lelassítására, a fejbőr állapotának javítására is. A bőr kollagéntermelését serkentő hatóanyag, rugalmasító, feszesítő hatásáért elismert.

A legújabb kutatások kimutatták, hogy a maca kivonat figyelemre méltó hatást fejt ki a bőrre és a fejbőrre használt alkalmazásokban. A maca gyökér por vagy macerátum formájában a hajnövekedés serkentésére, a hajhullás megelőzésére vagy csökkentésére és a fejbőr állapotának feljavítására alkalmas. Értékes rugalmasító és feszesítő hatást fejt ki a bőrön is, serkentve a kollagén-szintézist.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)