Mayam

Ár:   733 Ft, 5899 Ft és 20 734 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml, 1 l és 5 l   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   733 Ft, 5899 Ft és 20 734 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 1 l és 5 l
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A makadámia olajat minden bőr szereti, könnyű szerkezetű tápláló. Jó hatással van a bőr egészségének helyreállítására. Elismert a striák, terhességi csíkok, bőrrepedések, hegek enyhítésében, a leromlott állapotú bőr szerkezetének helyreállításában elért eredményekért. Átható, könnyen felszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

• bőrben jól felszívódó, átható, nem hagy zsíros nyomot
  • hozzájárul a bőr hidrolipid rétegének a egészséges működéséhez
  • csökkenti a viszketegséget, a bőrpírt, az irritációt
  • hozzájárul a sejtek regenerálódásához
  • selymesíti, finomítja a bőrt
  • védő hatású a bőrre és a fejbőrre
  • szerkezet-javító hatású
  • tápláló, puhító hatású
  • serkenti a vér- és nyirokkeringést

novembermesi

2019. február 23.

Nagyon sok jót olvastam a makadám dió oljaról, így gondoltam rendelek és beiktatom az arcápolási rutinomba. Bio webáruházból rendeltem a márka mandula olajával együtt, 850 ft kb db-ja a 100 ml-s kiszerelésnek. Szóval teljesen megéri az árát. Gyógyszertárban vettem hozzá pipettát azzal szoktam esténként 2-3 cseppet az arcomra cseppenteni, mellé neem olajat is cseppentek így a két olajat együttesen masszírozom a megtisztított arcbőrömbe esténként. A neem olaj önmagában eléggé pörkölt illatú, de a makadámmal keverve abszolút elveszlik az illata. Reggelre nagyon szép a bőrképem a két olajnak köszönhetően, segítik a gyulladást is levinni, puha, ápolt, hidratált egységes bőrképet kapok. Minimális elég bele, estére ajánlom csak, mivel kell némi idő mire szépen beszívja a bőr. Sokkal jobb, mint egy átlag hidratálókrém. Bátran ajánlom mindenkinek:) Nekem a kevert problémás bőröm nagyon szereti :)
A márka mandula olaját a szemem alá szoktam kis mennyiségben beasszírozni, hajpakoláshoz teszem, illetve kézkrémként a család kezébe masszírozom, az is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Shasta603

2018. július 11.

Nem is annyira a bőröm, mint amennyire a HAJAM szereti ezt az olajat! Világbajnok!!!
Táplál, erősít .... A hennával kezelt hajam színét is élénkíti. Használom hajmosás előtti olajos pakolásként (virágvízzel nedvesítem be a hajam), a samponomba cseppentve, illetve a nedves haj hosszán eloszlatva 2-3 cseppet ..... Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

FeketePiroska

2018. február 3.

A hajamra használom pakolásként. Nagyon jó puha és fényes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

A hajamra használom pakolásként. Nagyon jó puha és fényes lesz tőle.

marlu

2016. december 29.

Én is éjszakára használom ezt az olajat az arcomra és a dekoltázsra kenve. Vízhiányos bőrre kifejezettem ajánlják és tényleg szép is tőle a bőröm. A hajamra is használom, bekenem vele a hajvégeket, illetve a samponomba is tettem belőle. Ligetszépe olajjal keverve bőrfiatalító szérumként használható, én inkább a ráncok megelőzésére alkalmazom ezt a keveréket, főleg a szem körüli részre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

devababa

2016. december 1.

Ejszakara hasznalom, krem helyett. Nem szeretem a bolti, sok kemiai anyagot tartalmazo kremeket, ezert ez mellett dontottem, ugyanis kevert borom van. Reggelre nagyon puha tole a borom, szepen feltolti. Arban nagyon jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

Emolliensek: Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil